چاپ دیجیتال
ذخیره زمان و هزینه
همراه با کیفیت

چاپ دیجیتال فوری


چاپ ديجيتال ورقی نوعي از چاپ است که در آن بجاي دستگاه ها و ماشين آلات دستي و اتوماتيکِ ‏افست، از دستگاه ها و ماشين آلات ديجيتال و تمام اتوماتيک، استفاده مي شود. در دستگاههای افست ‏چاپ از روی واسطه های فیزیکی صورت می گیرد. اما مکانیزم چاپ دیجیتال بر اساس ارتباط و ادغام ‏دستگاه های چاپ با کامپیوتر، و تبدیل اطلاعات دیجیتال به نسخه چاپی است.

مزیت چاپ دیجیتال نسبت به چاپ افست، عملکرد بهینه آن در مراحل چاپ و کاهش بسيار زياد زمان چاپ ‏است.‏‎ ‎در دستگاه های چاپ ورقی دیجیتال، فایل های طراحی شده‌ی کامپیوتری را می توان تا‌ ‏اندازه ‏A3++‎‏ یعنی 48/7*33 به صورت دو رو و با سرعت و هزینه پایین (برای تیراژ های پایین، حتی ‏یک چاپ) به چاپ رساند. خدمات تکمیلی چاپ دیجیتال فوری نیز به این شرح است :


  • امکان سلفون جلد یا صفحات حتی یک برگ
  • انواع صحافی فوری مانند فنر و یا صحافی چسب گرم (کتابی)
  • خدمات تکمیلی از جمله خط تا یا پرفراژ در تیراژ کم
  • خدمات برش شامل دورگیری حرفه ای کتاب یا مجله وکارت سمیناری

مشورت بگیرید

کاربردهای چاپ دیجیتال فوری


هرآنچه نیاز دارید درکمترین زمان

چاپ دیجیتال کارت ویزیت


در مجموعه خانه طرح و چاپ مستر چاپ ، کارت ویزیت با دستگاه چاپ دیجیتال پیشرفته با دقت، سرعت و کیفیت بالا در دو نوع چاپ کارت ویزیت معمولی و اختصاصی انجام می‌گیرد. برای ‏نیازهای فوری و تیراژهای زیر 1000، چاپ دیجیتال کارت ویزیت بهترین انتخاب است. در چاپ کارت ویزیت معمولی، کارت ویزیت با سایر کارت‌ها همزمان چاپ شده و پس از چاپ باهم برش خورده و جدا می‌شوند اما در چاپ کارت ویزیت اختصاصی مشتری می‌تواند بر فرآیند چاپ نظارت داشته و شکل و جنس خاصی از کارت ویزیت را برای چاپ انتخاب نماید.

چاپ کارت دعوت (کارت پستال)


کارت دعوت کارتی از جنس مقوا گلاسه در گرماژ های مختلف است است که در ابعاد مختلف با رنگ بندی و شکل‌های متفاوت و به دو صورت یک طرفه و دو طرفه که به آن یک لته و دو لته نیز گفته می‌شود، چاپ می‌گردد.چاپ کارت دعوت برای تبریک مناسبت ها، اعلام تسلیت و دعوت از اشخاص برای رویداد‏های خاص مانند عروسی، تولد، جشن‌ها، عزاداری‌ها، جلسه های کاری و ... به کار می‌رود و نسبت ‏به دیگر راه های ارتباطیِ غیر کتبی، مانند ایمیل و تماس تلفنی اعتبار و ارزش بسیار بالاتری داشته و رسمی‌تر است که با دستگاه دیجیتال در خانه چاپ و طرح مسترچاپ می توان به فوریت دراختیار داشت.

چاپ کاتالوگ فوری


برای چاپ کاتالوگ فوری و در زمان کم بهترین انتخاب چاپ دیجیتال است. امروزه دستگاه‌های ‏دیجیتال می‌توانند ما را در ‏کم‌ترین زمان و با بالاترین کیفیت صاحب یک کاتالوگ حرفه‌ای کنند. چاپ کاتالوگ فوری با کمترین تیراژ ، ‏یکی دیگر از مزیت های چاپ دیجیتال کاتالوگ می‌باشد.‏ برای انجام این نوع از چاپ از پرینترهایی تحت عنوان پرینترهای لیزری استفاده می‌شود که زمان کمتری را نسبت به دیگر چاپ‌ها به خود اختصاص می‌دهد که می توانید با متخصصان مستر چاپ برای تولید یک کاتالوگ فوری مشورت کنید.

چاپ بولتن فوری


امروزه در بسیاری از سازمان‌ها، نشریات درون سازمانی مختلفی در قالب‌های «نشريه داخلي»، «بولتن»، «خبرنامه»، «پيك» و ... در اشکال گوناگون تولید و به عنوان یک رسانه در ايجاد ارتباط متقابل و متعادل بين بخش‌هاي مختلف يك سازمان و فراهم آوردن فرصتی‌ مناسب براي تشريح و تبيين اهداف سازماني و جلب مشاركت پرسنل براي اداره سازمان چاپ می‌شوند. چاپ بولتن در رنگ و طرح های متنوع، ابعاد 3a، 4a، 5a و جنس کاغذهای گلاسه یا تحریر با گرماژ 100 تا 300 گرم در خانه چاپ و طرح مسترچاپ انجام می‌شود.

چاپ پوستر حتی 1 عدد


کاغذ چاپ پوستر از جنس کاغذهای چاپ دیجیتال با گرماژ 100 تا 300 گرم است.عموما پوسترها بر حسب موارد استفاده، سایزهای متفاوتی دارند از جمله كاغذهایی با سایز a3 ، كاغذهایی با سایز ++a3، كاغذهایی با سایز a4 که به صورت یک رو و دورو، سیاه و سفید یا رنگی چاپ می‌شوند.برای افزایش مقاومت و ماندگاری چاپ پوستر و جلوگیری از سایش و از بین رفتن رنگ ها در برابر شرایط محیطی مانند باد، باران و نور خورشید و ... می‌توان از روکش سلفون و لمینت به صورت مات و براق استفاده کرد.

چاپ بروشور فوری


چاپ بروشور دیجیتال بروشور برای ‏ارائه توضیحات کاملی درباره یک محصول به کار می‌رود که کالانما نیز نامیده می‌شود. یک کاربر پس از خواندن بروشور محصول، می‌تواند از آن محصول استفاده نماید. در چاپ بروشور نمی‌توانید چند محصول را با هم تبلیغ کنید و فقط باید اطلاعات یک محصول روی بروشور درج شود و این وجه تمایز کاتالوگ و بروشور است. چاپ بروشور یکی از انواع بازاریابی است که برای راه اندازی یک تجارت بزرگ و یا توسعه تجارت کوچک کاربرد دارد و می‌توان بروشورهای بسیار باکیفیتی را با استفاده از چاپ بروشور دیجیتال و بدون نیاز به سرمایه گذاری و بودجه بالا به چاپ رساند و سازمان را ارتقا داد.

بسیاری خدمات دیگر در زمینه
چاپ دیجیتال


برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی با ما تماس بگیرید


تماس با ما