چاپ شاسی


ماندگاری طرح چاپی شما با شاسی های مدرن بدون فریم و شیشه ، ارتباط مستقیم و بصری طرح و تصویر شما با مخاطب، بهترین گزینه برای فضای نمایشگاهی و گالری عکس

اطلاعات کلی در مورد شاسی

تخته شاسی تخته ای با جنس‌های متفاوت از جمله چوب MDF، PVC فوم، فوم برد، آلومینیوم، کامپوزیت و ... ‎‏است که سطح رویی آن برای قرارگیری طرح و ‏عکس (بواسطه چسب مخصوص و پرس) و سطح پشت آن جهت قرارگیری روی پیچ یا میخ و نصب بر ‏دیوار است‎.‎‏ تخته شاسی برای ثابت نگه داشتن و ماندگاری طرح ها و تصاویر چاپ شده ‏روی انواع کاغذ و همچنین نمایش عکس بر روی سطوح و دیوارها به کار می رود. چاپ روی شاسی در عکاسی ها، آتلیه ها، سازمان ها، شرکت های تبلیغاتی، و کلیه اماکنی که در آنها زیبایی بصری و کاربرد ‏تبلیغی طرح و عکس چاپی اهمیت دارد، استفاده می شود.‏ چاپ تخته شاسی یکی از متفاوت ترین دکوراسیون را برای شما در اتاق نشیمن پدید می آورد. عکس های مستطیلی، مربعی، با ارتفاع زیاد یا عرض زیاد از نمونه عکس هایی است که چاپ شاسی برای شما فراهم آورده است. چاپ بر روی تخته شاسی عموما برای فضاهای بسته مرسوم شده است بهترین گزینه برای تبلیغات و برگزاری نمایشگاه های عکاسی چاپ بر روی تخته شاسی است. قیمت بسیار مناسب، کیفیت بالا، وزن کم، ضد خش، ضد آب بودن و سادگی و ماندگاری آن سبب شده است استفاده از تخته شاسی به یکی از متداول ترین روش ها در زمینه طراحی و عکاسی تبدیل شود.

تخته شاسی MDF تخته ای چوبی از جنس‎ MDF‎‏است که طرح و عکس روی سطح رویی بواسطه چسب مخصوص و پرس قرار می‌گیرد و سطح پشتی آن جهت قرارگیری روی پیچ یا میخ و نصب بر ‏دیوار است‎.‎‏

قیمت پایین، کیفیت بالا، سبکی، ضد خش و سادگی چاپ روی آن و ماندگاری بالای آن سبب شده است تا از تخته شاسی MDF برای کاربردهای مختلفی اعم از زیبایی بخشیدن و جلوه دار کردن عکس‌های خانوادگی و یادگاری، طراحی و دکوراسیون داخلی، ثابت نگه داشتن و ماندگار کردن طرح ها و تصاویر چاپ شده ‏روی انواع کاغذ و همچنین نمایش عکس بر روی سطوح و دیوارها در عکاسی ها، آتلیه ها، سازمان‌های تبلیغاتی و ... استفاده شود. چاپ بر روی تخته شاسی MDF عموما برای فضاهای بسته مرسوم شده است.

شاسی فوم برد از جنس پلی استایرن است که سبک تر از MDF ، دارای استحکام بالا و مقاوم در برابر رطوبت، قابل شستشو، قیمت پایین، ضد خش و ضد اثر انگشت است. طرح و عکس روی سطح رویی بواسطه چسب مخصوص و پرس قرار می‌گیرد و سطح پشتی آن جهت قرارگیری روی پیچ یا میخ و نصب بر ‏دیوار است‎شاسی فوم برد به دلیل ویژگی های خاصی که دارد برای طراحی و دکوراسیون داخلی، زیباتر کردن عکس‌ها و یادگاری‌ها، چاپ آرم، لوگو و محصول برای تبلیغات در شرکت‌های تبلیغاتی، سازمانها، نمایشگاه‌ها، ثابت کردن متون، طرح و تصاویر و ... استفاده می‌شود. چاپ بر روی تخته شاسی فوم برد در ابعاد و سایزهای متفاوت، بسته به نظر و سلیقه مشتری انجام می‌گیرد.

چاپ شاسی بدون قاب(شاسی آلومینیوم) نقش مهمی در حوزه تبلیغات محیطی، بازاریابی و اطلاع رسانی دارد و بهترین گزینه برای تبلیغ خدمات و محصولات است. در این تخته شاسی چاپ عکس و انواع طرح و نقش‌ها در ابعاد متفاوت روی پارچه‌ای از جنس ساتن انجام گرفته سپس درون فریمی از جنس فلز آلومینیوم که به رنگ نقره‌ای یا مشکی است، قرار می‌گیرد. با توجه به ویژگی‌های خاص تخته شاسی بدون قاب از جمله سبک و قابل حمل بودن، قاب فلزی نرم و انعطاف‌پذیر، استحکام و مقاومت بالا در برابر خوردگی، مواد شیمیایی و ... از تخته شاسی بدون قاب برای استفاده در دکوراسیون، ایجاد تابلوهای تزئینی، زیباسازی عکس‌ها، تصاویر و یادگاری‌ها، ماندگار کردن خاطرات، طرح‌ها و تصاویر، استفاده در شرکت های تبلیغاتی در مراکز خرید، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و ... به صورت نصب روی دیوار، آویز و شناور یا ایستاده، یک طرفه یا دو طرفه استفاده می‌شود.

جنس و ابعاد تخته شاسی ام دی اف


جنس تخته شاسی از MDF است. MDF ترکیبی از چوب و رزین است که تحت فشار و حرارت قرار گرفته و نسبت به چوب نرم دارای استحکام و مقاومت بالاتری است. هرچه از روکش های ضخیم تر و مقاوم تر در پوشش MDF استفاده شود جنس مرغوب تری بدست خواهد آمد. ضخامت MDF ها معمولا از 3 میلی‌متر تا 40 میلی‌متر است . چاپ تخته شاسی MDF در ابعاد ‏مختلف بدون محدودیت در اندازه و تنوع انجام می‌گیرد. با توجه به نوع عکس و محیطی که قصد دکوراسیون کردن آن به وسیله تخته شاسی را دارید اندازه و ابعاد عکس مشخص می شود. ابعاد عکس بر روی تخته شاسی بستگی به سلیقه و نظر مشتری دارد و علاوه بر این می‌توانید با استفاده از برش دیجیتال، شاسی را در اشکال هندسی مختلف داشته باشید. تخته شاسی با قطر هشت میلی متر، بهترین نوع تخته شاسی از لحاظ صیقلی و مقاوم بودن است.


اطلاعات کلی در مورد شاسی


  • ضخامت MDF ها معمولا از 3 میلی‌متر تا 40 میلی‌متر است . چاپ تخته شاسی MDF در ابعاد ‏مختلف بدون محدودیت در اندازه و تنوع انجام می‌گیرد.
  • با توجه به نوع عکس و محیطی که قصد دکوراسیون کردن آن به وسیله تخته شاسی را دارید اندازه و ابعاد عکس مشخص می شود.
  • ابعاد عکس بر روی تخته شاسی بستگی به سلیقه و نظر مشتری دارد و علاوه بر این می‌توانید با استفاده از برش دیجیتال، شاسی را در اشکال هندسی مختلف داشته باشید.
  • تخته شاسی با قطر هشت میلی متر، بهترین نوع تخته شاسی از لحاظ صیقلی و مقاوم بودن است.
  • سبک بودن و حجم کم
  • سادگی چاپ روی آن
  • ضد خش
  • ماندگاری بالا

مشورت بگیرید


سفارش طراحی و چاپ تخته شاسی
زیباترین و مقرون به صرفه ترین گزینه برای زیباسازی سازمان شما

در کنار شمائیم

مراحل سفارش‌گیری اعم از: نحوه طراحی فایل، نحوه ثبت سفارش و زمان تقریبی تحویل کالا
و نحوه ارسال

<p>برای سفارش چاپ تخته شاسی MDF لازم است فایلی که مشتری ارسال می کند به صورت لایه بسته با فرمت های Tiff و PSD باشد. پس از ارسال فایل توسط مشتری و بررسی توسط اپراتور، سفارش ثبت شده و زمان انجام کار و تحویل محصول پس از بررسی مقدار کار چاپ (محاسبه بر اساس متراژ)، حجم، اندازه و تعداد کار به مشتری اعلام می‌گردد (این زمان از یک ساعت تا یک روز متفاوت است).


و کار شاسی که تحویل شما می شود این مزایا یا را برای شما خواهد داشت:


تنوع زیاد بدون محدودیت

قیمت بسیار مناسب

کیفیت بالا

چاپ صاف و یکدست

سبک بودن و حجم کم

سادگی چاپ روی آن

ضد خش

ماندگاری بالا


پس از ارسال فایل توسط مشتری و بررسی توسط اپراتور، سفارش ثبت شده و زمان انجام کار و تحویل محصول پس از بررسی مقدار کار چاپ (محاسبه بر اساس متراژ)، حجم، اندازه و تعداد کار به مشتری اعلام می‌گردد (این زمان از یک ساعت تا یک روز متفاوت است).

با امکان چاپ روی کاغذ عکس


فرآیندهای تکمیلی

انواع لمینت سرد و گرم به طرح چاپی شما بر روی شاسی استحکام و جلوه می بخشد


لمینت کردن بهترین شیوه محافظت از محصولات چاپی از آسیب هایی مثل چروکیدگی ، لک‌ شدن ، آفتاب خوردگی ، سیاه شدگی ، پریدگی رنگ است. همچنین پرس لمینت مقاومت متریال چاپی را در برابر رطوبت، پارگی و نیز بالا می برد. چاپ پلات یا همان چاپ لمینت بر شدت رنگ و کنتراست محصولات چاپی نیز تاثیر به سزایی دارد. با لمنیت آثار چاپی از تمامی این مزایا با هزینه و قیمتی پایین می توان بهره مند شد. تخته شاسی تخته ای از جنس فیبر است که برای نصب ماندگار تصاویر چاپی بر روی سطوح و دیوارها به کار می رود. فوم برد تخته شاسی از جنس پلی استایرن است که ویژگی های اصلی آن سبکی، مقاومت در برابر آب ، استحکام و قابلیت برش است و طرح های چاپ شده روی آن جلوه و نمایش زیبایی دارند. طرح های چاپ شده ممکن است بدلایل محیطی از بین بروند، به همین دلیل نیاز به محافظ دارند. یکی از روش های بسیار مهم به منظور محافظت از طرح چاپ شده چاپ پلات و لمینت است. شاید با خود بگویید چگونه می توان از کاغذ چاپ شده محافظت کرد. با ما همراه باشید تا شما را با انواع چاپ لمینت آشنا کنیم.