چاپ بک لایت
پارچه

اطلاعات بیشتر و

معرفی چاپ بک لایت پارچه

ارچه ای که برای چاپ بک لایت مورد استفاده قرار می‌گیرد از ساتن است. این نوع چاپ به این صورت است که طرح و تصویر مورد نظر روی بک لایت پارچه‌ای با دستگاه فلت بد یا یووی رول چاپ شده و با داشتن قابلیت عبور نور از خود در صورت تابیدن نور از پشت پارچه توسط مهتابی، لامپ ال ای دی یا اس ام دی، لامپ کم مصرف روشن شده و جلوه زیبا و روح انگیزی به طرح می‌بخشد. امروزه چاپ بک لایت پارچه در ابعاد و گرماژ مختلف انجام می‌گیرد و به علت ضخامت کم و سبکی، مقاوم در برابر آب و انعطاف پذیر بودن و ... در اغلب محیط‌های داخلی برای تبلیغات و تزئینات کاربرد فراوانی دارد. در خانه چاپ و طرح مستر چاپ ، چاپ روی پارچه بک لایت با استفاده از بهترین و مدرن ترین دستگاه‌های یووی رول و فلت بد و مرغوب ترین نوع جوهرهای اروپایی مخصوص صورت می‌گیرد تا چاپ در دراز مدت رنگ خود را از دست ندهد و در برابر نور و رطوبت ماندگاری و مقاومت بالایی داشته باشد. طرح تابلو بک لایت پارچه باید به گونه‌ای باشد که قسمت های تیره نسبت به قسمت های روشن نور را کمتر از خود عبور دهند تا جلوه طرح بیشتر شده و زیبایی آن چندین برابر شود. با توجه به درخواست مشتری می‌توان پارچه بک لایت را با سیلیکون دوزی روی فریم متصل کرد و به عنوان لایت باکس ارائه داد. اینکه چه نوع پارچه بک لایتی با چه ابعاد، گرماژ و با چه نوع چاپ و دستگاهی انتخاب شود کاملا به هدف مورد استفاده و فضایی که می‌خواهید آن را نصب کنید بستگی دارد.


مزایا و معایب چاپ بک لایت پارچه:


انعطاف پذیری زیاد

ضخامت کم

مقاوم در برابر آب

سبک و قابل حمل

جنس بک لایت پارچه، ابعاد، گرماژ و ماندگاری چاپ


بک لایت یک صفحه فیلم در ابعاد و ضخامت های مختلف است که روی آن پوششی مخصوص قرار گرفته و موجب عبور نور می‌شود. جنس پارچه بک لایت از ساتن است که در ابعاد و اندازه‌های متفاوت تا حداکثر عرض 320 سانتی متر و گرماژ 170 و 190 گرم قابل چاپ است. به علت استفاده از دستگاه یووی و جوهرهای مرغوب در چاپ بک لایت پارچه، ماندگاری رنگ و مقاومت چاپ بسیار زیاد است. چاپ بک لایت پارچه در لایت باکس پارچه‌ای و فضای پشت نور کاربرد بسیاری دارد.

مراحل تولید بک لایت پارچه و نحوه نصب آن


در خانه طراحان مستر چاپ بک لایت پارچه‌ای با استفاده از مدرن ترین و به روزترین دستگاه‌های یووی رول و فلت بد و مرغوب ترین نوع جوهرهای اروپایی صورت می‌گیرد. پارچه بک لایت با منگنه، چسب و گیره قابل نصب است. اگر مشتری چاپ پارچه بک لایت را به صورت لایت باکس بدون قاب بخواهد ابتدا طرح، تصویر و نوشته مورد نظر روی پارچه بک لایت چاپ شده و پس از سیلیکون دوزی به فریم نصب می‌گردد و سپس از پشت توسط نور مهتابی یا لامپی که درون فریم قرار می‌گیرد، روشن می‌شود.

مراحل سفارش چاپ بک لایت پارچه


برای سفارش تابلو بک لایت پارچه‌ای لازم است فایلی که مشتری ارسال می کند به صورت لایه بسته با فرمت هایTiff و PSD باشد. پس از ارسال فایل توسط مشتری و بررسی توسط اپراتور، سفارش ثبت شده و زمان انجام کار و تحویل محصول پس از بررسی مقدار کار چاپ (محاسبه بر اساس متراژ)، حجم، اندازه و تعداد کار به مشتری اعلام می‌گردد (این زمان از یک ساعت تا یک روز متفاوت است).

سایر محصولات مستر چاپ


در این بخش می توانید سایر محصولات بک لایت یا مابقی خدمات مجموعه مستر چاپ را مشاهده فرمائید .