چاپ انواع بنر
فوری و ارزان
با بهترین کیفیت


خانه چاپ و طرح مسترچاپ همراه شماست.

بنر؛ پای اصلی تبلیغات


چاپ بنر(banner) را می‌توان مهم‌ترین مدیا در گروه چاپ فضای خارجی به شمار آورد که برای انواع تبلیغات، به خصوص معرفی شرکت‌ها، محصولات و خدمات، به کار می‌رود. در چاپ بنر به دلیل آنکه سطح کار در معرض هوای بیرونی است، مقاومت مدیای چاپ و جوهر، در مقابل باد، آب، رطوبت، نور خورشید و سایر عوامل محیطی اهمیت بسزایی دارد. چاپ بنر می‌تواند برای طیف وسیعی از اهداف مورد استفاده قرار گیرد. بنر متریالی از جنس pvc است که عموماً در قطع عریض (width format) چاپ می‌شود کاربردهای بنر طیف وسیعی را، از استفاده در یک تابلوی تبلیغاتی برای یک کسب و کار کوچک گرفته تا تابلوهای تبلیغاتی در مراکز تجاری، فضاهای نمایشگاهی، بیلبوردها و یا حتی یک پیام ترحیم، شامل می‌شود. برای اینکه یک چاپ بنر متفاوت داشته باشیم باید از دستگاه‌های پیشرفته چاپ استفاده کنیم زیرا کیفیت کار و رزولوشن آن برای ما بسیار پر اهمیت است در خانه چاپ و طرح مستر چاپ ما این امکان را به مشتری می‌دهیم که برای سفارش چاپ بنر خود در شکل‌ها, رنگ‌ها و عرض‌های مختلف چاپ به صورت حضوری و یا اینترنتی اقدام کند.


چاپ بنر فوری


تقریبا برای هر رویدادی که شرکت شما میزبانی و یا در آن شرکت می‌کند، یک بنر سفارشی می تواند به انتشار و انتقال پیام بازاریابی و معرفی محصولات یا خدمات شما کمک کند. بنرها در جنس، سایز و ابعاد مختلفی وجود دارند که شما می‌توانید با توجه به نوع مراسم و فضای تعبیه شده بهترین انتخاب را داشته باشید. یک بنر فوری در سایز بزرگ برای استفاده در یک اجلاس و یا جشنواره، و یک بنر متوسط، برای جلب توجه مخاطبان به یک محصول جدید در فروشگاه شما، ایده آل است. شرکت‌های چاپ عموما لیستی از پارچه‌های مصرفی، رنگ و ... را با قیمت آن‌ها در اختیار شما قرار می‌دهند و به شما گزینه‌های انتخابی را می‌دهند تا با توجه به بودجه در نظر گرفته شده بنر خود را انتخاب کنید. حتی می‌توانید از چاپ بنر فوری استفاده کنید که مسلما بر روی قیمت نهایی بنر تاثیرگذار خواهد بود.

چاپ بنر ارزان

چاپ بنر ارزان هنگامی برای افراد حائز اهمیت است که در زمان کوتاهی به انجام برسد. هنگام چاپ بنر و با توجه به اینکه اکثر بنرها در محیط هایی با فضای باز هستند، مقاومت متریال استفاده شده برای چاپ و مقاومت آن‌ها در برابر باد، باران، رطوبت و ... بسیار مهم و حائز اهمیت است. بنرها عمدتا از جنس PVC هستند که در اندازه دلخواه شما به چاپ می‌رسند و برای اهداف بسیار گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرند. استفاده از دستگاه‌هایی که دارای تکنولوژی های چاپ جدید هستند باعث می‌شود تا یک بنر با کیفیت و با رزولوشن بالا داشته باشید. در واقع اگر در چاپ بنر ارزان از دستگاه‌هایی استفاده شود که دارای کیفیت بالا و تکنولوژی‌های جدید باشند، بنر شما نیز با کیفیت بسیار بالاتری به چاپ خواهد رسید. البته باید در نظر داشته باشید که هرچه قیمت بیشتری را صرف چاپ بنر خود کنید، مطمئنا از کیفیت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود. مخصوصا اگر می‌خواهید بنر مورد نظرتان را در محیط بیرون نصب کنید باید از بنرهای با کیفیت بالاتر استفاده کنید، چرا که با هر باد و بارانی ممکن است بنر شما پاره شوند و یا کیفیت خود را از دست بدهند. اما این به این معنا نیست که بنرهای ارزان بی کیفیت هستند.


چاپ بنر تبلیغاتی

چاپ بنر تبلیغاتی برای استفاده در فضای داخلی و فضای خارجی ساخته شده‌اند .به راحتی می‌توانید برای تبلیغات در فضای خارجی از بنر با کیفیت و مقاوم استفاده نمایید و برای فضای داخلی از بنری با بافت‌های ریز. بنرهای تبلیغاتی می‍توانند از طرق مختلفی آویزان شوند که به شما این امکان را می‌دهند تا با توجه به فضا از طرح عمودی و یا افقی استفاده نمائید و به زییایی بصری و تاثیرگذاری پیامتان بیافزایید. چاپ بنر تبلیغاتی در عصر امروز یکی از بهترین ابزارها برای کارهای تبلیغاتی شرکت‌ها و معرفی محصولاتشان است که انواع متفاوتی بسته به سلیقه و صنف شغلی افراد دارد.


چاپ بنر در اماکن متفاوتی کاربرد دارد که به شرح زیر می‌باشد:

1) در کسب و کارهای مختلف مانند موسسه‌ها و شرکت‌های هرمی بزرگ و انواع فروشگاه‌ها به کار برده می‌شود . 2) در مکان‌های مذهبی مانند: مساجد شهر, حسینیه‌ها و ... استفاده در همایش‌ها، کنفرانس‌ها، سمینار‌ها واجلاس‌های مختلف برای اطلاع رسانی و افزایش ارزش ویژه برند، و یا استفاده برای فراخوانی محصولات جدید و تبلیغات هر چه موثرتر محصولات. چاپ بنر به عنوان مهم‌ترین مدیای چاپ و تبلیغات فضای بیرون، برای هرگونه اجرای گرافیکی در محیط با کارکرد اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی از قبیل بیلبورد، اعلان‌های چاپی درون‌شهری، تابلو سردرب فروشگاه‌ها و... به کار می‌رود.


خدمات کامل پس از چاپ ؛ فقط در مسترچاپ

خانه طراحان مسترچاپ خدمات تخصصی بعد از چاپ ارائه می دهد که به آن اشاره می کنیم

دور بری :

پس از چاپ حاشیه‌های سفید در پیرامون کار برش می‌خورد و کار نهایی بدون حاشیه ارائه می‌شود. برش این حاشیه ها موجب آراستگی بنر تحویلی به شما خواهد بود

ولد :

پا کردن و چسباندن لبه‌های پیرامون بنر (و دیگر محصولات) است که صفحات ‏بنر را به هم می‌چسبانند و بنری با سایز بزرگ‌تر را تشکیل می‌دهند.


پانچ :

حلقه‌های فلزی ست که در قطرهای مختلف به کار دوخته می‌شود. بسیاری از مکان‌ها برای سهولت کار نصاب، بنرها بعد از ‏چاپ، پانچ می‌شوند و با بست کمربندی آن را نصب کرد.

لیفه :

برای این کار انتهای بنر را تا می کنند و با استفاده از چسب فضایی را برای رد کردن لوله داربست از داخل آن یا میله سازه مورد نصب ایجاد می کنند که محکم است.


نصب :

بر اساس درخواست مشتری نصب انواع بنر بر روی سازه های مختلف از جمله اسپیس فریم و استرابورد و یا سایر سازه ها در محل مشتری قابل انجام است

غرفه با بنر:

اگر نمایشگاهی دارید که فرصت یا هزینه کافی برای غرفه سازی ندارید کارشناسان خانه چاپ و طرح مسترچاپ به فوریت غرفه شما را با بنر آماده می کنند

مراحل سفارش بنر به مستر چاپ

باما تماس بگیرید