استند پاپ آپ نمایشگاهی


پاپ آپ ، نمایشگاهی جذاب و متحرک که به سادگی شما را معرفی می کند. ا

پاپ آپ چیست؟

پاپ آپ سازه‌ای آلومینیومی است که طرح تبلیغی‌ بر روی مدیای مخصوص چاپ شده و توسط نوارهای مگنتی روی آن نصب می‌گردد. پاپ آپ نمایشگاهی در غرفه‌های نمایشگاهی با هزینه کم در کمترین زمان برای جداسازی فضای غرفه از دیگر قسمت‌ها و همچنین تبلیغ محصولات و خدمات، معرفی برند و کسب وکار یک شرکت و پس زمینه عکاسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. چاپ پاپ آپ در ابعاد مختلف با دستگاه‌های چاپ فضای داخلی (indoor)انجام می‌گیرد اما از آنجایی که ابعاد پاپ آپ نمایشگاهی بزرگ است جلوه بصری خوبی را برای جذب مشتری ایجاد می‌کند به همین دلیل برای طراحی و چاپ آن باید دقت زیادی به خرج داده شود. در تولید پاپ آپ، سازه پاپ آپ به دو شکل کلی تخت‎ ‎و منحنی‎‎‏ ‏ساخته می‌شود. انتخاب بین استند پاپ آپ تخت یا منحنی به سلیقه مشتری، وسعت فضا و نوع طراحی غرفه نمایشگاهی بستگی دارد. کتد لمینت و بنر، پر کاربردترین مدیاهای مورد استفاده برای چاپ پاپ آپ تبلیغاتی و چاپ پاپ آپ نمایشگاهی است. سازه پاپ آپ که به منظور پایه پاپ آپ تهیه می‌گردد سبک و با استحکام زیاد بوده و جنسی از آلومینیوم دارد که سایز آن بر حسب تعداد ماژول‌ها (شبکه‌ها) قابل تغییر است. طرح چاپ شده با نوار مگنت بر روی این سازه قرار می‌گیرد و به صورت ایستاده و محکم نگه داشته می‌شود.‏


استند پاپ آپ


استند پاپ آپ در زمان کم به راحتی باز و بسته شده و در کیف مخصوص خود قرار می‌گیرد همچنین می‌توان در زمان‌های بعدی و در مکان‌های مختلف دوباره از آن استفاده کرد. اگر در بالای سازه پاپ آپ با استفاده از پروژکتور نورپردازی(هالوژن) اعمال شود طرح با روشنایی و زیبایی بیشتری در معرض دید مخاطبان قرار ‌گرفته و سطح وسيع و جذابی از تبليغات را ایجاد می‌کند. از مزایای دیگر استند پاپ آپ نمایشگاهی می‌توان به پرتابل و قابل حمل بودن و همچنین حجم کم آن اشاره کرد. استند پاپ آپ در نمایش تبلیغات محصول و خدمات، معرفی برند، نمایش اعلان‌ها در غرفه‌های نمایشگاهی، مراکز تجاری، کنفرانس‌های علمی، سیاسی، خبری، مذهبی، فرهنگی، اطلاع رسانی در ‏سالن‌های همایش، سمینارها و مکان‌های عمومی، مترو، فرودگاه، پس زمینه نشست‌های خبری، دکوراسیون برنامه‌های تلویزیونی و ...کاربرد فراوانی دارد. امروزه به دلیل بالا بودن هزینه تبلیغات و هزینه غرفه سازی استفاده از استند پاپ آپ تبلیغاتی و استند پاپ آپ نمایشگاهی یک ابزار مفید و کم هزینه تبلیغاتی محسوب می‌گردد زیرا حمل و جابه جایی آن آسان بوده و در هر مکانی قابل استفاده است، همچنین می‌توان طرح چاپ شده روی آن را به راحتی با هزینه کم تعویض نموده و برای مناسبت‌های مختلف از آن استفاده کرد. استفاده از روکش لمینت بر روی مدیای چاپ شده مانع شکسته شدن پاپ آپ شده و مقاومت و ماندگاری کاغذ کوتد و جوهر آن را افزایش می‌دهد.


جنس استند پاپ آپ، ابعاد، وزن و ماندگاری چاپ


جنس مدیای مورد استفاده در استند پاپ آپ کاغذ کوتد لمینت است. زمانی که مساحت کمی در اختیار است انتخاب درست ابعاد پاپ آپ بسیار مهم است. ارتفاع همه پاپ آپ‌ها بر اساس نوع سازه از 220 تا 230 سانتی متر است. استند پاپ آپ ۵ سایز مختلف دارد 3*1، 3*2، 3*3 ،3*4، 3*5 ابعاد ذکر شده در واقع متراژ ابعاد سازه نیست بلکه تعداد لت‌های سازه را مشخص می‌کند که ابعاد هر لت معمولا 5.67*220 سانتی متر است. به عنوان مثال پاپ آپ 3*2 دارای 6 لت مستطیلی است. وزن پاپ آپ بر اساس ابعاد آن از 6 کیلوگرم تا 30 کیلوگرم متفاوت است. ماندگاری سازه پاپ آپ زیاد است زیرا برای افزایش مقاومت و ماندگاری در برابر شکسته شدن و دیگر آسیب‌های احتمالی بر روی آن روکشی از لمینت مات یا براق کشیده می‌شود. مات یا براق بودن لمینت به نظر و سلیقه مشتری بستگی دارد.

کاربرد سازه پاپ آپ و موارد مصرف


چاپ پاپ آپ برای استفاده در کنفرانس‌های علمی، خبری، سیاسی، فرهنگی، مذهبی، سالن‌های همایش، سمینارها

استفاده از استند پاپ آپ نمایشگاهی در غرفه های نمایشگاهی داخلی و خارجی، غرفه های نمایشگاهی ورزشی و ...

چاپ پاپ آپ جهت اطلاع رسانی و نمایش اعلان‌ها در مکان‌های پر رفت آمد سالن‌های فرودگاه، مترو، ترمینال

استفاده از پاپ آپ برای دکوراسیون برنامه های تلویزیونی یا به عنوان تصویر پس زمینه در نشست‌ها و برنامه‌های خبری

چاپ استند پاپ آپ تبلیغاتی برای نصب در مراکز تجاری و مراکز خرید جهت تبلیغ و معرفی برند تجاری، محصول و خدمت

استفاده از پاپ آپ برای دورتادور غرفه‌های نمایشگاهی و ایجاد دیوار کاذب برای جداسازی قسمت‌های مختلف در نمایشگاه‌ و مکان‌های دیگر


مزایا و معایب پاپ آپ نسبت به محصولات مشابه


ارزان قیمت و مقرون به صرفه

سبک و قابل حمل بودن

قابلیت استفاده مجدد

نصب و جمع آوری آسان

با کیفیت، مستحکم، با دوام و ماندگار در زمان‌های طولانی


مراحل تولید استند پاپ آپ و نحوه نصب آن


فایل مشتری به صورت یک تکه و یا تقسیم شده به قسمت های مختلف دریافت می‌شود و سپس روی کاغذ کوتد چاپ می‌گردد. پس از پرس لمینت که برای محافظت از کاغذ کوتد، جوهر و مقاومت در برابر شکستگی انجام می‌گیرد طرح چاپی در ابعاد سازه لب برش شده و پس از آن آماده نصب می‌باشد. برای نصب طرح چاپ شده روی سازه پاپ آپ از نوار مگنتی پشت چسبدار استفاده می‌شود.


قیمت استند پاپ آپ


قیمت پاپ آپ نمایشگاهی بر اساس ابعاد و جنس پاپ آپ و زمان چاپ محاسبه می‌گردد. برای اطلاع از قیمت چاپ پاپ آپ با کارشناسان واحد فروش ما در تلگرام یا واتس آپ در تماس باشید.